Hakkımda

\"\"

Dr.phil. R. Meltem KAVCAR SIRMALI, Avusturya Lisesi’nden sonra Viyana Handelsakademie’de sürdürdüğü öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nden lisans derecesini, Viyana Üniversitesi, Psikoloji Bölümü’nden doktora derecesini alarak tamamlamıştır

O tarihten bu yana, 35 senedir ofisinde erişkinlere bireysel, grup ve aile terapileri uygulamakta, çift ve evlilik danışmanlığı vermekte, çift ve evlilik danışmanlığı alanında geliştirdiği Evlilik Checkup uygulamaları devam etmektedir.

İlk denemelerini 1999 yılında gerçekleştirdiği online terapi sistemi, 2007 senesinden bu yana fiziki şartlar nedeniyle ofisine gelemeyen danışanları için kurduğu www.onlineterapist.com sitesi ile devam etmektedir.

Psikoloji konusundaki uzmanlığına psikoloji öğreniminden önce almış olduğu finans & iktisat öğrenimini harmanlayarak geliştirdiğim özel yöntem ile şirketlere yönetim danışmanlığı vermektedir. Aile şirketleri özel uzmanlık alanıdır.

APA (American Psychological Assosiation), TPD (Türk Psikologlar Derneği), ESTD (European Society for Trauma and Dissociation), IAMFC (The International Association of Marriage and Family Counselors) ve ISMHO (International Society for Mental Health Online) üyesidir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir