Evlilik Checkupı

Mutlu, keyifli, eşlerin birbirini anladığı eğlenceli bir evlilik – Gerçekten mümkün mü?

Peki ya sizin evliliğiniz? Her sabah kalktığınızda yeniden eşinizi seçiyor musunuz evlenmek için?

Maalesef az kişi bu soruya olumlu cevap verebiliyor. Çoğu evlilik bir şekilde başlamış, birçoğunda flört bile etmemişiz, birbirimizi birkaç kere görüp evlenmişiz, çocuklar olmuş, hayat öyle ilerlemiş gitmiş işte. Kafamızı kaldırıp evliliğimize baktığımızda seneler geçmiş, çocuklar büyümüş, biz yaş almışız, yabancılaşmışız eşimizle, aslında pek de mutlu olmayan bir hayat yaşamışız eşimizle. Ne kötü, hayat bizi beklememiş, geçmiş gitmiş.

Bu duyguları yaşamamak için vakit varken dönün bakın evliliğinize. Nereler yolunda, nereler aksıyor, nerelere dokunmak lazım?

İşte bu sorulara cevap vermek için Dr.phil. R. Meltem KAVCAR SIRMALI tarafından oluşturulan Evlilik Check-Up’ı eşlerin evliliklerini değerlendirmesini sağlar.

Evlilik Check-up’ının bölümlerini inceleyip cevaplarınızı oluşturdukça, evliliğinizdeki güçlü yönleri daha iyi göreceksiniz. Evliliğinizde canınızı sıkan ve zorluk çıkartan alanları net bir şekilde isimlendirebileceksiniz. Evliliğinizde nerede durduğunuzu ve evliliğinizin hangi yöne gitmesini istediğinizi netleştirebileceksiniz.

Unutmayın, ilişkinizin geleceği sizin elinizde.

Evlenmeden önce ya da sonra yapacağınız bu yolculuk önünüzdeki müthiş birlikteliği doğru, keyifli, sağlıklı ve uzun ömürlü yaşamanızı sağlayacaktır.

Güzel, keyifli, mutlu, sağlıklı bir ilişki için….

Dr.phil. R. Meltem KAVCAR SIRMALI